Szukaj

Prezent zwany miłością: Moomin Arabia wprowadza nową ofertę walentynkową.

Pościel, ręczniki, torba i kubek o pojemności 0,4l - Arabia Moomin rozpoczyna rok 2024 z szeregiem nowych produktów ozdobionych ulubioną sceną miłości w świecie muminków. Na produktach znajdują się sceny ze związku Migotki i Muminka. Kolekcja dostępna od 15 stycznia, będzie w sam raz na prezent na walentynki oraz przez cały rok pozwoli celebrować miłość przy każdej okazji.

Dla zakochanych oraz przyjaciół

Kolekcja Baby Pink Love obejmuje komplety pościeli, ręczniki, torbę płócienną oraz kubek o pojemności 0,4l - to kompletny zestaw pomysłów na prezent walentynkowy.

Podnoszące na duchu motywy ,,love’’ odzwierciedlają związek Migotki i Muminka a ich charakter idealnie nadaje się na święto zakochanych. Pomimo tego że para nie zawsze się ze sobą dogadują to mimo wszystko zawsze ich przygody kończą się dobrze.

Znana ilustracja z lat 90-tych

Motyw w kolekcji Love jest oparty na trzech scenach z komiksow Muminki Tove i Lars Janssonów. Ciepły uścisk ze słońcem w tle pochodzi z Moomin and the Martians (1957) i Moomin Valley turns Jungle (1956. Scena spotkania Muminka i Migotki na ścieżce pochodzi z Snorkmaiden Goes Rococo (1958), a scena malarska z Moomin builds the house (1956). 

Te sceny są już znane wielu osobom z jednego z minionkowych kubków wyprodukowanego w 1996 roku. Jednocześnie jest to jedyny kubek z lat 90-tych który jest w produkcji do dzisiaj. Nowy kubek o pojemności 0,4l zawiera te same ilustracje, co kubek o pojemności 0,3l ale w innej kolejności. Posiada scenę malarska pośrodku, strona A przedstawia spotkanie a strona B uścisk. 

Wprowadzony na rynek w zeszłym roku większy kubek był dotychczas dostępny wyłącznie w wybranych sklepach w Finlandii i Norwegii.

Świętujmy miłość przy każdej okazji

Zainspirowany pozytywnym i otwartym podejściem do życia muminków które zaprezentowała Tove Jansson w swoich książkach, koncepcja walentynek i miłości muminków Arabii wykracza poza romantyzm i towarzystwo.

,,Pościel to doskonały prezent dla partnera, kubek również sprawdzi się w tej roli oraz może być świetnym prezentem dla przyjaciela lub dla członka rodziny aby okazać mu wdzięczność. Kolekcja Love opowiada o uczuciach i miłości przez cały rok - w walentynki, dzien matki, urodziny najlepszej przyjaciółki lub w inną ważną okazję’’ - mówi Mirka Passikangas, menadżerka ds. PR i komunikacji firmy Muminki by Arabia. 

Wszystkie produkty z serii Love będą dostępne od 15 stycznia 2024 roku w Moomin Shopie oraz w sklepie internetowym moomin.pl

Szukaj