Szukaj

Co podarować fanom Muminków na Walentynki?

Zbliżają się Walentynki, a to dobry moment, aby zaskoczyć swoich bliskich czymś wyjątkowym. Oto kilka pomysłów na prezenty na Muminkowe Walentynki: od dopasowanych prezentów dla dwojga po coś błyszczącego i pięknego.

Historie o Muminkach dają niezliczone pomysły na docenienie swoich ukochanych bliskich – w końcu chodzi w nich o wspólnotę, przyjaźń i miłość. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego dla swojego partnera, przemyślanego wyrazu przyjaźni, czy czegoś, czego pragniesz jako małego przypomnienia o miłości do samego siebie, możesz wybrać stąd kilka Muminkowych pomysłów.


„Teraz znalazłem pierwszego przyjaciela i tak naprawdę zaczęło się moje życie”.

-  Tata Muminka (Pamiętniki Tatusia Muminka, 1950)


Dopasowane prezenty walentynkowe


Gdy zbliżają się Walentynki, dlaczego nie świętować wspólnoty ze swoim kochającym Muminki partnerem lub przyjacielem, wybierając dopasowane prezenty? Świetny pomysł na dzielenie się radością z ulubionymi postaciami Muminków, wspólne przytulanie się w pasujących akcesoriach lub delektowanie się gorącym napojem z zestawu kubków, które oboje uwielbiacie!


Oto kilka pomysłów na podwójny Muminkowy zachwyt: 


Coś błyszczącego


Szukasz idealnego prezentu dla swojej własnej Panny Migotki lub Ryjka? Coś błyszczącego to bezpieczny wybór na wyjątkowy prezent, jeśli Twoja bliska osoba jest fanką pięknych rzeczy lub po prostu kocha wszystko, co się świeci! Od biżuterii Muminków po zupełnie nowe wyroby szklane – oto kilka pomysłów na błyszczący prezent walentynkowy:

  • Kolczyki przyjaźni Lumoava
  • Moress Ryjek & Mała Mi srebrna lub złota bransoletka z charmsami 
  • Wyroby szklane Moomin Arabia

Inne prezenty walentynkowe dla miłośników Muminków


Jeśli dopasowane prezenty lub błyszcząca biżuteria to trochę za dużo, nie martw się; opowieści o Muminkach są także wspaniałym przypomnieniem małych radości i codziennych chwil. Oto kilka być może bardziej praktycznych, ale wciąż uroczych pomysłów na prezent walentynkowy:


„Czy to nie zabawne, gdy przyjaciele dostają dokładnie to, co im pasuje?”

– Mama Muminków (Lato Muminków, 1954)


Jeśli szukasz idealnych słów, które możesz dodać do swojej kartki walentynkowej, spójrz na tę skarbnicę cytatów z książek o Muminkach. Znajdziesz odpowiednie cytaty z oryginalnych opowieści o Muminkach – niezależnie od tego, czy szukasz czegoś uroczego, czułego czy zabawnego!

Szukaj